DÜNYACA MƏHŞUR KLİNİKALAR ŞƏBƏKƏSİ AZERREYLƏ SPONSOR OLDU
Acıbadəm klinikalar şəbəkəsinin rəhbəri Mehmet Ali Aydınlar ilə komandamızın meneceri Zaur Namazov, Onat Kurt və millimizin üzvü Şəfaqət Alışanovanın iştirakı ilə görüş keçirilib.
Acıbadəm xəstəxanalar şəbəkəsi Azərbaycan Voleybol Federasiyasının qadınlardan ibarət komandasının eyni zamanda işçi heyətinin, eləcə də Azerreyl Voleybol Klubunun qadınlardan ibarət komandasının, həmçinin işçi heyətinin yenidən sağlamlığının qayğısına qalmaq üçün müqavilə imzalamışdır.
2019/2020 mövsümündə “dəmiryolçular” tək qadınların Super Liqasında deyil, kişilərin Yüksək dəstəsində də mübarizə aparacaq.
Bu günə qədər Acıbadəm klinikalarının voleybolumuza göstərdiyi tibbi dəstəyə görə dərin minnətdarlığımızı bildiririk.

A meeting was held with Mehmet Ali Aydınlar, the head of the Acıbadem clinic network, with the participation of our team manager Zaur Namazov, Onat Kurt and our national team member Shafagat Alishanova.
Acibadem hospital network has signed an agreement to take care of the health of the women's team of the Azerbaijan Volleyball Federation, as well as the women's team of the Azerbaijan Volleyball Club, as well as the staff.
In the 2019/2020 season, the "railway players" will compete not only in the women's Super League, but also in the men's High Division.
We express our deep gratitude for the medical support provided by Acibadem clinics to our volleyball team.